Свято Покрови Пресвятої Богородиці на Лемківщині

Свято Покрови Пресвятої Богородиці на Лемківщині

У вівторок 14 жовтня свій храмовий празник відзначала церква у Боднарці де на літургію очолену о. Іваном Тарапацьким прибуло чимало сьогоднішних та бувших мешканців того села. Це звичайно є один з тих кількох у році днів коли східня молитва виповнює храм, що протягом року є у руках католиків латиньскої традиції. Літургію з о. Іваном співслужив о. Павло Сівєц.
Дуже торжественно свій Празник – Кермеш відзначала Парафія у Білянці. До тих вірних прибув кир Євген Попович – єпископ помічник Перемисько-Варшавський. Разом з Владикою Літургію служили о. Іван Тарапацький, о. Петро Качмар та о. Григорій Назар. У сповідальниці послужив о. Ярослав Чухта. Цей святковий душпастирський візит Єпископа став гарною нагодою до взаємного зближення і кращого пізнання. Владика провів багато часу на розмовах з вірними. Уважно прислуховувався до слів людей. Можна сказати, що з Пастирською турботою похилився над кожним з ким розмовляв.
У проповіді Єрарх показав особливе місце Богородиці в нашому жутті. Висвітлив численні докази коли через різні обявлення Божа Мати підтримувала чи рятувала вірних з різних небезпек чи труднощів називаючи приклади обявлень у Люрд на св. Горі Явір чи у Фатімі.
Опісля літургії посвячепно нову ікону даровану нашому храмові родиною п. Яна Сівек, котру Отці понесли у процесії довкола Церкви.

Усі фотографії п. Анни Чухта
о. Григорій Назар

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK