Храмовий Празник в Гіжицьку

Храмовий Празник в Гіжицьку

Дня 8 червня 2014 року Преосвященіший Владика Євген Попович в’зяв участь в храмовому празнику в гіжицькій парафії під покровом Пресвятої Трійці.

На початок святкувань Владика Євген відкрив виставку ікон написаних дітьми в майстерні іконопису, яка діє при монастирі Сестер Служебниць в Круклянках. Виставку виготовлено в долишніх приміщеннях гіжицького храму.

Опісля Владика Євген поставив в чин свіченосця і читця Богдана П’єтночка з Гіжицька. Новопоставлений Владикою свіченосець і читець був пострижений саме для парафії в Гіжицьку.

Після цих подій Владика очолив Архієрейську Божественну Літургію і звернувся Словом Божим до численних вірних з гіжицької парафії, а також з парафії у Венгожеві та Круклянок. Свою науку Владика закінчив спільною молитвою, з останнього дня «Декади місійності», що проходила в наших парафіях в днях 29 травня – 8 червня,: «Всемогутній Боже і Царю слави, Ісусе Христе, що цілим серцем любиш увесь людський рід, а у своєму премудрому Провидінні безнастанно піклуєшся кожним народом зокрема, споглянь милосердно на наш український народ, щоб він став народом святим і сповнив своє посланництво, дане йому Богом. Амінь».

На храмовому святі були: синкер Вармії і Мазур ієром. Дмитро Гарасим ЧСВВ, Ієром. Петро Кушка ЧСВВ, о. Григорій Столиця, о. Дарій Ґлінєвіч, о. Володимир Куцай, диякон Богдан П’єтночко ЧСВВ, монахині з Круклянок і Кентшина.

Після Літургії відбулась коротенька зустріч Владики з наймолодшими парафіянами. Діти привітали Преосвященішого Євгена щирою, дитячою піснею, чим розвеселили Владику і всіх зібраних.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK