Поставлення читиця для Гіжицька

Поставлення читиця для Гіжицька

Дня 8 червня 2014 року, підчас храмового празника в Гіжицьку, Владика Євген Попович поставив пана Богдана П’єтночка в чин свіченосця і читця. Пан Богдан буде служити як читець в парафії Пресвятої Трійці в Гіжицьку.

Богдан П’єтноча народився 1973 року у Венгожеві. Він зростав в Живках і належав до парафії в Круклянках, де і з молодих років служив при церкві. Зараз, разом з своєю жінкою Анною і дочкою Мартою, він проживає в Гіжицьку і від кількох років служить при місцевії парафії. У місяці грудні 2009 року він закінчив Регенський Інститут Перемисько-Варшавській Архиєпархії із загальною оцінкою «відмінно». З того часу він постійно служив як дяк у церкві в Гіжицьку. На початку 2014 року він звернувся до Архиєпископа і Митромолита Івана Мартиняка з проханням про поставлення в чин читця. Високопреосвященіший Іван, вислухавши думки гіжицького пароха о. Василя Кепещука, ЧСВВ, поблагословив прохання п. Богдана, в чину постриження довершив Владика Євген.

Подія поставлення в чин читця була черговим етапом у виявлені його сталого привязання і служби для нашої Грекокатолицької Церкви.

Варто зауважити, що пан Богдан є першим постриженим читцем в Венгожевському деканаті, а також в цілій північній Польщі. Це черговий крок до відновлення повних структур нашої Церкви, в якій своє місце в душпастирстві знаходять миряни.

Пану Богдану бажаємо Многая літа в його службі для парафії Пресвятої Трійці в Гіжицьку.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK