Перша сповідь та урочисте Св. Причастя у Варшаві

Перша сповідь та урочисте Св. Причастя у Варшаві

Травень – один із найулюбленіших місяців у нашому народі. І не лише тому, що природа оживає: навкруги – цвіт дерев, кущів, квітів, свіжа зелень… Цей місяць присвячений нашій Небесній Матері. У цьому році в кінці квітня та в травні ми також переживали найбільше свято у церковному календарі – Воскресіння Ісуса Христа.

У неділю Сліпонародженого, 25 травня 2014 року, тринадцятеро дітей у Варшавській парафії урочисто прийняли Святе Причастя.

Від вересня старанно приготовляючись, докладаючи багато зусиль, при великій посвяті своїх батьків, а також коханих бабусь та дідусів,– настало довгождане свято.

У суботу, в переддень Урочистості, для більшсті дітей була хвилююча і, мабуть, пам’ятна Перша Сповідь. Від сьогодні діти з повною свідомістю старатимуться дбати про очищення душі від усяких гріхів та провин та якнайповніше з’єднатися з Люблячим Приятелем і Товаришем свого життя – Ісусом.

Не забули про це також тринадцятка дітей, які святкували Річницю Причастя.

Нехай же ця пам’ятна для всіх подія, яка започаткувала нове Життя, наповнює і надалі радістю, світлом та надією на Життя Вічне з Воскреслим Ісусом.

Щиро дякуємо Батькам та рідним за труд старання і співпрацю для добра дітей, які є майбутнім нашої Церкви і народу.

с. Олена Брояка, ЧСВВ
катехитка

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK