Комункат з зустрічі робочої групи до підготовки єпархіяльних соборів у Перемисько-Варшавської Митрополії

Комункат з зустрічі робочої групи до підготовки єпархіяльних соборів у Перемисько-Варшавської Митрополії

В четвер 20 лютого 2014 р. у Митрополичій Консисторії Перемисько-Варшавської Архієпархії відбулася зустріч робочої групи, завданням якої була підготовка спільного для Перемисько-Варшавської Архієпархії та Вроцлавсько-Гданської Єпархії єпархіяльного собору.
Зустріч очолили: Владика Володимир Р. Ющак ЧСВВ – Єпарх Вроцлавсько-Гданський та владика Євген Попович – єписикоп помічник Перемисько-Варшавської Архієпархії. З Вроцлавсько-Гданської Єпархії в зустрічі брали участь: о. синкел митрат Юліян Гойняк, о. Андрій Бунзило – декан Зеленогірський та о. канцлер Павло Добрянський. Перемисько-Варшавську Архієпархію представляи: о. канцлер Богдан Степан, о. Богдан Круба – декан Перемиський та п. Михайло Пульковський – єпархіяльний економ.
На зустрічі прийнято ряд рішень щодо підготовки і проведення собору, який відбудеться в Перемишлі у днях від 2 до 4 жовтня 2014 року. Про прийняті рішення та підготовку єпархіяльного собору вірні будуть повідомлені окремим пастирським посланням Владик УГКЦ у Польщі в неділю 9 березня 2014.
Чергова робоча зустріч міжєпархіяльної комісії для підготовки і проведення собору відбудеться у Кракові в понеділок 26 травня 2014 року.
Присутні на зустрічі у Митрополичій Консисторії вшанували молитвою пам’ять погиблих у Києві та в інших містах України.

Перемишль, дня 20 лютого 2014 р.

_____________________________________
БЮРО СОБОРУ ПЕРЕМИСЬКО-ВАРШАВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ:
ul. bpa Jozafata Kocyłowskiego 4, 37-700 Przemyśl,
tel/fax: (016) 678 78 68
e-mail: sobor2014@cerkiew.org

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK