Заупокійні моління за героя Білорусії та України

Заупокійні моління за героя Білорусії та України

Увечері, в годині 18-ій, у Свято-Успенському греко-католицькому храмі у Варшаві ієром. Олексій Горобець ЧСВВ відслужив заупокійне моління за Михайла Жизневського, героя Білорусії, який десять років тому приїхав в Україну, щоб знайти собі долю. У середу, 22 січня 2014 року 25-ти літнього Михайла було убито під час протистояння на Грушевського.

У Варшавському храмі на заупокійну молитву за Михайла Жизневського зібралися українці та білоруси, щоб у цей день скорботи помолитися за душу героя Білорусії та України. За упокій людини, яка хотіла бути вільною. В часі Божественної Літургії, яку співала українська молодь Апостола прочитав юний білорус своєю рідною мовою. Отець Олексій у своїй проповіді говорив про загиблого Михайла, який віддав своє життя за кращу долю українського народу.

Після Божественної Літургії була відправлена Панахида за новітніх героїв України: Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Юрія Вербицького, Романа Сеника та інших загиблих імена яких відомі лише Господеві.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK