Єпископи Польщі заявляють про молитовну солідарність з українським народом

Єпископи Польщі заявляють про молитовну солідарність з українським народом

Конференція єпископату Польщі надіслала українцям «слова молитовної солідарності з українським народом у нинішній момент, що має таке історичне значення». «Ми прагнемо висловити нашу духовну єдність зі всіма громадянами України, котрі в ці дні відчувають особливу відповідальність за долю своєї вітчизни, – ідеться в посланні від Конференції єпископату Польщі на ім’я Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. – Нашою молитвою ми обіймаємо Вашу вітчизну, з якою Польщу поєднують братерські та добросусідські зв’язки, а також численні напрямки співробітництва».
Україна варта того, щоб її громадяни могли жити гідно і їхні права шанувалися й спиралися на універсальні цінності, що походять зі спільних християнських коренів, зазначено в листі.
«Палко віримо, що Христос – Господь історії та діянь людей – дозволить нам усім здолати всілякі труднощі, роблячи їх фундаментом нового зближення та надії на воскресіння добра», – пишуть автори послання.
«Просимо ще раз переказати Вашим вірним, громадянам України, – зазначають єпископи Польщі, – вираження нашої близькості та молитовної підтримки такими словами: «Боже, борони Україну!»
Департамент інформації УГКЦ

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK