Папа Франциск приєднався до вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років

Папа Франциск приєднався до вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років

24 листопада 2013 р., завершуючи Святу Месу з нагоди закінчення Року Віри, Папа Франциск окремо згадав 80-ту річницю Голодомору. Святіший Отець сказав:

«Вітаю українську спільноту, яка спогадує 80-ту річницю Голодомору, «великого голоду», викликаного радянським режимом, який спричинив мільйони жертв».

Із Вселенським Архиєреєм співслужили Патріархи та Верховні Архиєпископи Східних Церков, серед яких Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, як також єпископи УГКЦ з різних митрополій і єпархій України, європейських країн, Канади, США, Бразилії, Аргентини. Серед представників дипломатичного корпусу була також і Тетяна Іжевська, Посол України при Святому Престолі. В Євхаристійному богослуженні взяли участь також і духовенство, богопосвячені особи, українська громада Риму та прочани з України, які прибули на прощу з нагоди 50-oї річниці покладання мощей святого Йосафата в базиліці святого Петра у Ватикані.
РАДІО ВАТИКАН

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK