Радіокатехиза в Ольштинському радіо

Радіокатехиза в Ольштинському радіо

У співпраці з Польським Радіо відділ в Ольштині від серпня 2013 р. повстають катехитичні програми, у яких будуть проводитись розмови на тему віри. Першим кроком до створення того роду програм були коментарі з поясненням празників, які мають місце у Церкві. При нагоді важливіших свят літургічного року (Пасха, Різдво Христове, Богоявлення) до студії Ольштинського радіо запрошувані були священики греко-католицьких парафії ольштинського деканату, щоб дати коментар до подій, які відзначаються в Церкві. Після тих принагідних передач редакція радіо отримувала багато повідомлень, що релігійного характеру голос в ефірі дуже потрібний.

Відповідаючи на прохання слухачів, проведено розмови з керівництвом Ольштинського радіо, яке погодилося, щоб в рамках українських передач, в кожний понеділок програма була присвячена релігійній тематиці. Своє благословення на це діло дав також Архиєпископ Іван Мартиняк, Митрополит Перемисько-Варшавський.

Маємо надію, що наші радіопередачі будуть допомогою у поглибленні віри.

Програми можна слухати:

На сайтах

Radio Olsztyn/Audycje/ Audycje w języku ukraińskim (należy odszukać datę poniedziałkową godz. 18.10)

http://ro.com.pl/audycje-w-jezyku-ukrainskim/0141205

Cerkiew Greckokatolicka w Olsztynie/Радіокатехеза
http://www.cerkiew.olsztyn.pl/radiokateheza/

отець Павло Поточний – Ольштин

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK