Завершилися осінні концерти духовної музики 2013

Завершилися осінні концерти духовної музики 2013

Дня 5 – 6 жовтня 2013 року у венгожевському деканаті відбулися міжнародні концерти духовної музики. Запрошені хори на протязі двох днів мали змогу концертувати у Венгожеві, Банях Мазурських, Круклянках, Видмінах, Позезджу, Вількасах та Гіжицьку.
6 жовтня у церкві Пресвятої Трійці у Ґіжицьку год. 12:00 розпочалася Божественна Літургія за участю синкела ієрм. Дмитра М. Гарасима ЧСВВ, о. Василія Чави з Дрогобича, настоятеля храму Пресвятої Трійці в Гіжицьку ієрм. Василія О. Кепещука ЧСВВ, та д-н. Богадана П’єтночка ЧСВВ. На Божественній Літургії також були присутні; Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, Архієпископ Євстратій (Зоря), секретар Священного Синоду УПЦ КП, Голова Інформаційного управління Київської Патріархії, який після Божественної Літургії звернувся із словмом до усіх присутніх у церкві та отці Української Православної Церкви КП з Дубна на чолі з благочинним о. Василієм Лозинським. Літургію відспівав хор Дрогобицької Духовної Семінарії „Оранта” (Україна). В годині 16:00 у римо-католицькому костелі під покровом Св. Казимира у Гіжицьку відбувся гала-концерт з участю хорів, які приїхали з України, Росії та Польщі.

Гала-концерт відбувся за участю:

Молодіжного Хору ім. отця Михайла Вербицького з Перемишля.

Вчительського камерного хору з Ґіжицька.

Молодіжного хору церкви св. Василія Великого м. Київ (Україна).

Xору ,,Вітчизна” Римо-Католицького костела з Венгожева.

Хору „Камертон” Мазурського відділу ОУП.

Хору „Модерато” Венгожевського центру культури.

Камерного чоловічого хору з Калінінграду (Росія).

Хору священиків Української Православної Церкви КП з Дубна (Україна).

Камерного хору „Боян Дрогобицький” (Україна).

Хору Дрогобицької Духовної Семінарії „Оранта” (Україна).

Почесний патронат цього року обняли Високопреосвященніший Архиєпископ і Митрополит Перемисько-Варшавського Кир Івана Мартиняк, та Вармінсько-Мазурський воєвода пан Мар’ян Подзевський. Зреалізовано концерти завдяки дотації: Міністра Адміністрації i Цифризацїі, Маршалка Вармінсько-Мазурського воєводства, Уряду міста Гіжицько, Міської Ради Дубна, Уряду гміни Гіжицько, Повітового староства в Гіжицьку, Повітового староства в Венгожеві, Повітового староства в Голдапі, Благодійного Фонду «Посвіт» м. Дрогобич, Уряду гміни Видміни, Уряду гміни Круклянки, Уряду міста Венгожевo, Уряду гміни Позезджe, ГОКіП Бані Мазурські, а також приватних спонсорів.

Від імені організаторів міжнародних концертів духовної музики в Гіжицьку, щиро дякуємо спонсорам та добродіям за допомогу.

ОУП, Мазурський Відділ
Венгожевський Деканат
(bazylianie.pl)

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK