Відбулися духовні вправи для ченців Василіанської Провінції Покрови Пресвятої Богородиці у Польщі

Відбулися духовні вправи для ченців Василіанської Провінції Покрови Пресвятої Богородиці у Польщі

У Свято-Успенському василіанському монастирі у Варшаві завершилися сьогодні духовні вправи, які від 2 вересня 2013 р. для ченців Свято-Покровської провінції у Польщі вів ієром. Олексій Горобець ЧСВВ, який приїхав з України до Варшави, щоб спеціалізуватися у богословських науках.
Тема цьогорічних духовних вправ: Бажання досконалості – «Якщо хочеш бути досконалим … приходь і йди за Мною» (Мт 19:21). На монаші говіння, окрім Варшавської монастирської спільноти, приїхали ієромонахи з монастирів у Венґожеві та Перемишлі.
Протягом цілого тижня провідник у своїх науках говорив про потребу невпинного прямування до досконалості, до якої силою обітів зобов’язаний кожен чернець. Ієромонах Олексій також звернув особливу увагу на те, що Бог кличе людину до богопосвяченого життя, як до особливого стану досконалості.
Щоб стати досконалим в нашому духовному житті, потребуємо зосередження, віднови, в якій переорюється душевний стан, і через нове насіння Божого Слова людина стає здатною заглибитися у те, що найбільш необхідне в щоденному житті, стає здатною зробити ще один крок у бік справжнього щастя, яке неможливо знайти поза Богом.

Print this pageEmail this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VK